קצת עלינו...

קל מוצרי בידוד (2000) בע"מ הינה חברה פרטית אשר הוקמה בשנת 1968 על ידי אבינו, אפרים נאור ז"ל, שהיה מהראשונים להקים מפעל לקלקר בחולות רחוב הברזל. המגע עם החומר, הצבע הלבן הבוהק והמחשבה על מתן פתרון איכותי לבניית הארץ הפכו למפעל חייו.

אנחנו הדור השני גדלנו על אהבה לפתיתים הלבנים, על מתן שירות אישי "של פעם" עם הטכנולוגיה הכי חדישה וידידותית לסביבה, ממשיכים את דרכו של אבינו.
במסגרת פעילות החברה אנחנו מייצרים ומשווקים מגוון מוצרי פוליסטירן מוקצף לבניה, למזון ולחקלאות.

בין מוצרינו ניתן למצוא ארגזים לבנייה, לוחות לבידוד תרמי, פתיתי קלקר למילוי ולחקלאות, לוחות "גג הפוך" כפתרון לבידוד גגות שטוחים, ארגזי מזון ועוד. החברה פועלת תחת מערכת הבטחת איכות לפי תקן ISO 9001:2000 ובין היתר משמשת החברה כספק מוכר של משרד הביטחון, תע"ש וחברת החשמל.

אנו מאמינים כי על ידי החיבור בין הידע הנדרש לאהבת החברה ניתן ללקוחותינו יחס אישי, שירות אדיב, טיפול מסור בפרויקטים, ועמידה בלוחות זמנים.

מהו פוליסטירן?

פוליסטירן מוקצף (Expanded Polystyrene) הינו חומר פולימרי המכונה גם קלקר. הפולימר טבול בחומרים הגורמים להקצפה ובעת חימום ע"י קיטור גרגר הפוליסטירן מתנפח, ומתקבל פוליסטירן בעל משקל סגולי (צפיפות) נמוך.

התוצר הסופי מורכב מכדורים קטנים הנדחסים זה לזה ומעובדים על ידי מכונות הזרקה בלחצים נמוכים אשר בעזרת קיטור, מים וחום מאגדות את הפתיתים המוקצפים למוצרי תבנית. הודות להקצפה, המוצרים שנוצרים בתהליך עיבוד זה הינם מבודדים תרמיים מעולים (כיוון שהם בנויים מפתיתים נפוחים דבוקים היטב, שאינם מאפשרים מעבר חום), קלי משקל, קשיחים, סופגי אנרגיה (עמידים בפני מכות), עם רמת ספיגת מים נמוכה ואינם מפתחים עובש ופטריות.

בשימוש החומר בענף הבנייה מוסיפים לפוליסטירן המוקצף מעכבי בעירה המעכבים את התפשטות האש והופכים אותו לחומר "כבה מאליו".

חברת "קל מוצרי בידוד" עומדת בתקן אש ת"י 755 (המעכב את התפשטות בעירת האש) – לחצו כאן לצפייה בתקן

יתרונות פוליסטירן

  • קל משקל
  • בעל מוליכות נמוכה
  • גמיש ונוח לעיצוב ולעבודה

כל אלה הופכים אותו למוצר בסיס למגוון רב של תחומי חיים, החל מענף הבנייה ודרך תעשייה, חקלאות, מזון ואפילו יצירה לילדים.

תקנים

תקן אש 755
ISO 9001